logo

LINET Sweden AB

Kontor och showroom
Vallgatan 5
170 67 SOLNA

Kundtjänst
Telefon: 08-544 747 00
E-mail: info@linet.se

Service
Telefon: 070-779 99 89
E-mail: service@linet.se

Martin Nilsson
VD och FÖRSÄLJNINGSCHEF
tel: +46(0)8-544 747 00  mobil: +46(0)70-766 76 73
e-mail martin.nilsson@linet.se

Majken Hummel-Gumaelius
EKONOMI
tel: +46(0)8-544 747 00  mobil: +46(0)70-766 62 53
e-mail: majken.hummelgumaelius@linet.se 

Viktor Wiblom
KUNDANSVARIG SÄLJARE 
tel: +46(0)8-544 747 00  mobil: +46(0)73-6547504
e-mail: viktor.wiblom@linet.se

Anna Cierpisz
KUNDANSVARIG SÄLJARE
tel: +46(0)8-544 747 00  mobil: +46(0)70-766 04 54
e-mail: anna.cierpisz@linet.se

Jan Kivistö
KUNDANSVARIG SÄLJARE
tel: +46(0)8-544 747 00  mobil: +46(0)70-766 59 73
e-mail: jan.kivisto@linet.se

Greger Felldin
KUNDANSVARIG SÄLJARE
tel: +46(0)8-544 747 00  mobil: +46(0)70 736 94 40
e-mail: greger.felldin@linet.se 

Vehbo Becirovic
SERVICETEKNIKER
tel: +46(0)8-544 747 00  mobil: +46(0)70-779 99 89
e-mail: vehbo.becirovic@linet.se | service@linet.se

Manora Waurén
SERVICEKOORDINATOR
tel: +46(0)8-544 747 00  mobil: +46(0)70-919 10 60

Anett Hansen
UPPHANDLINGSKOORDINATOR
tel: +46(0)8-544 747 00  mobil: +46(0)70-429 95 90
email: anett.hansen@linet.se

Backoffice och försäljningskoordinator
tel: +46(0)8-544 747 00 

info@linet.se

Partners och dotterbolag

LINET har försäljning i mer än hundra länder runt om i världen. Är du intresserad av våra produkter utanför Sverige? Kontakta våra partners och dotterbolag.

Address

LINET Sweden AB
Vallgatan 5
170 67 SOLNA
Sweden

info@linet.se



Kontakta oss